VideoWorld
Sieć salonów DVD
FilmyHDFilmyPromocjeFirmaLokalizacje


        


Praca

Aktualne oferty pracy w sieci salonów Video World

Według szacunków specjalistów przyjmuje się, że na świecie żyje ponad 500 milionów osób niepełnosprawnych, co stanowi około 10% całej ludzkości. W krajach Europy Zachodniej i Polsce wskaźnik ten przekracza aktualnie 14% i ma tendencję rosnącą.

Niepełnosprawność dla każdego człowieka pociąga za sobą wiele konsekwencji i związanych z nimi problemów poczynając od medycznych, psychologicznych, społecznych, a kończąc na zawodowych. Z powodu niepełnosprawności warunki życia osoby niepełnosprawnej ulegają zwykle pogorszeniu na skutek ich izolacji i dyskryminacji między innymi w dziedzinie zatrudnienia.

Firma Video World nie tylko łamie stereotypy w dziedzinie rozwoju na rynku wypożyczalni, ale również w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników. Dlatego wychodząc naprzeciw Osobom Niepełnosprawnym , zachęcamy do współpracy i zapoznania się z naszymi ofertami także osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności.

Tworzymy wiele nowych miejsc pracy gdzie dajemy równe szanse zarówno Osobom Pełnosprawnym i Niepełnosprawnym, poniżej aktualne oferty pracy do których zapoznania serdecznie zapraszamy.


 

 


Zatrudnimi pracownika Videoteki

Miejsce pracy:
Katowice, ul. Przemysłowa 3.

Praca w ustalonych dniach tygodnia:
poniedziałek - niedziela w godz. pomiędzy 10:00 a 22:00.

mile widziani studenci studiów zaocznych


CV prosimy przesyłać na adres v35@videoworld.pl


 


CV + list motywacyjny z podanym stanowiskiem i miejscowością należy przesyłać na adres: e-mail: praca@videoworld.pl bądź zgłaszać się osobiscie pod wskazany w ogłoszeniu adres


data ostatniej aktualizacji: 05.11.2012"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883."


Jesteś 3311 osobą
Copyrights © 1994-2014 Attar Group Sp. z o.o.