VideoWorld
Sieć salonów DVD
FilmyHDFilmyPromocjeFirmaLokalizacje


        


O filmie

Tytuł polski:
Dzwonnik z Notre Dame 2
Tytuł oryginalny:
Hunchback of Notre Dame 2

Reżyser: Bradley Raymond
Obsada:
Kraj: USA
Rok produkcji: 2002
Gatunek: animacja
Dystrybutor: Imperial
Czas: 64 min.
Dźwięk:
Napisy:

O FILMIE:
Powróćcie do monumentalnej i dumnej katedry Notre Dame w nowym filmie ze studia Walta Disneya DZWONNIK Z NOTRE DAME II. Czeka Cię zabawa, niezwykła przygoda i historia, która dzięki tętniącej barwami, dynamicznej animacji i cudownej muzyce zachwyca widzów w każdym wieku.
Znowu spotykamy Quasimodo i wszystkich jego przyjaciół. Uroczy i ciągle samotny dzwonnik musi zmierzyć się ze złym właścicielem cyrku Saroushem. Saourusch, który jest mistrzem magii planuje skraść z Katedry sławny dzwon. Pomaga mu w tym jego asystent i nowa miłość Quasimodo - Madellaine. Kiedy mały synek Esmeraldy Zefir próbuje powstrzymać Saourouscha, Quasimodo musi użyć całego sprytu, aby uratować swego młodego przyjaciela, a także bezcenny dzwon. Ignorując zabawne i niepoważne rady chimer - swoich kamiennych towarzyszy, Quasimodo słucha tylko dzielnego serca i odkrywa, że on także musi spojrzeć w przeszłość, by nauczyć się zaufania.
Wspaniała muzyka, postaci, którym w oryginalnej wersji użyczyły głosów największe gwiazdy współczesnego kina: Demi Moore - Esmeraldzie, Tom Hulce - Quasimodo, a Kevin Kline - Febusowi, magia studia Walta Disneya i zawsze aktualne przesłanie, że w każdym można znaleźć dobro i piękno sprawiają, iż ta kontynuacja przebojowego DZWONNIKA Z NOTRE DAME jest godnym następcą swego świetnego pierwowzoru.Jesteś 8483 osobą
Copyrights © 1994-2014 Attar Group Sp. z o.o.