VideoWorld
Sieć salonów DVD
FilmyHDFilmyPromocjeFirmaLokalizacje


        


Wydarzenia

"Nominacja do Godła Teraz Polska"

"Najlepsze zdjęcie z ferii"

Wakacje 2011 pod hasłem "ODJAZDOWE WAKACJE". W styczniu 2012 roku został ogłoszony konkurs na "Najlepsze zdjęcie z ferii" Zostało wyłonionych dziesięcioro zwycięzców, którzy otrzymali nagordy w postaci zestawów Video World: kalendarz Videomaniaka, bajki, zeszysty i plany lekcji oraz zabawek firmy AXIOM i LIBRA

"Odjazdowe wakacje"

W konkursie polegającym na odpowiedzeniu na pytanie " Które urodziny obchodzi Video World" ponad 30 osób zostało nagrodzonych atrakcyjnymi prezentami tj. deskorolki, skutery, pobyty w Hotelu Alpin, rowery oraz hulajnogi.

Z okazji 20 -lecie istnienia firmy Video World przygotowaliśmy konkurs urodzinowy, w którym nagrodą główną był samochód osobowy- Toyota Aygo. Oprócz tego do wygrania były także m.in.: odtwarzacze DVD i Blu-Ray, MP 3, plecaki sportowe firmy Pajak, wieże muzyczne, zestawy filmowe, modemy. W konkursie łącznie wzięło udział około 40 tyś.osób. Bawiliśmy się wspólnie przez 3 miesiące a emocji było, co nie miara! Wszyscy czekali jednak na finał...5 stycznia podczas posiedzenia komisji konkursowej został wyłoniony zwycięzca. Toyota Aygo trafiła w ręce Pani Moniki Ryczek z Bielska-Białej. Poniżej kilka zdjęć zrobionych podczas odbierania nagrody.

 

        

        

        

        

W Niedzielę 20 czerwca 2010r odbył się Piknik z okazji 20 urodzin firmy Video World. Dopisało wszystko: pogoda (chociaż dookoła padało na terenie Marysinego Dworu w Chorzowskim Parku aura sprzyjała), artyści, firmy współpracujące, a przede wszystkim publiczność. Sympatią gości cieszyły się występy zespołów muzycznych Chrząszcze i Gang Marcela, a także pokazy taneczne, sztuki walki karate oraz mnóstwo atrakcji i występów dla dzieci. Popularne były również konkursy dla dorosłych. Oprócz atrakcyjnych nagród, jak, zestawy filmowe, odtwarzacze DVD można było również wygrać wczasy zagraniczne. Profesjonalizm, naturalność i poczucie humoru prowadzącego, Andrzeja Potępy, dały się odczuć wśród żywych reakcji naszych gości. Publiczności zostały również zaprezentowane nowości DVD i Blu-Ray, które swoje premiery będą miały w okresie wakacyjnym. Prezentacje prowadziła Pani Sylwia Nowak z portalu filmosfera. Nad sprawną organizacją i przebiegiem imprezy czuwała firma Centaurus, która wraz z Lukas Bankiem była głównym partnerem organizatorów. Zwięczeniem 20 urodzin Video World był występ kabaretu Łowcy.B, który zakończył uroczysty Piknik o godzinie 20.30. Artystom, zespołom, opiekunom i prowadzącemu oraz wszystkim sponsorom i tym, którzy przyczynili się do sukcesu imprezy - serdecznie dziękujemy!

photo_small.jpg photo2_small.jpg photo3_small.jpg photo4_small.jpg
photo5_small.jpg photo6_small.jpg photo7_small.jpg photo8_small.jpg
piknik/photo9_small.jpg piknik/photo10_small.jpg piknik/photo11_small.jpg piknik/photo12_small.jpg***********************************************************************************


15 kwietnia odbyła się konferencja menadżerów Video World. Na spotkaniu omówiono wszystkie najważniejsze sprawy spółki oraz dalszy rozwój sieci salonów DVD.

Zostały również wręczone nagrody dla najlepszych filii.

 

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W kwietniu ruszyła nasza nowa strona www. Stworzono ją w oparciu o najnowsze technologie oraz trendy graficzne. Mamy nadzieje, że nowe działy i odświeżony, przejrzysty układ będzie dobrze przyjęty przez Państwa. Jednocześnie proszę o kierowanie do nas wszystkich uwag dotyczących naszego serwisu.

Rok 2008 to wprowadzenie do naszych salonów najnowszej technologii. Blu-ray Disc (BD) - nowy, konkurencyjny dla HD DVD format zapisu optycznego. Wyróżnia się większą pojemnością od płyt DVD, co jest możliwe dzięki zastosowaniu niebieskiego lasera. Ten nowy typ nośnika pozwala na zapisanie 25 GB ,50 GB, 100 GB oraz 200 GB danych. Do zapisywania na tym nośniku jest używany laser niebieski (w nagrywarkach DVD używany jest laser czerwony).

Koniec roku 2007 to dwie nowe placówki. W Zduńskiej Woli przy ul. Kościelnej 7 oraz Świdnicy na ul. Stefana Żeromskiego 13. Zapraszamy wszystkich do naszych salonów.

VideoWorld - również w województwie pomorskim.

Od dnia 9 września 2005 roku zapraszamy do nowej filii naszej sieci w Kwidzyniu, przy ulicy Mieszka I 2. Na wszystkich Klientów czekają niezliczone atrakcje oraz niezapomniane wrażenia przy oglądaniu naszych filmów.


Nowa lokalizacja filii nr 1.

Zapraszamy wszystkich Klientów z Rybnika i okolic do nowej siedziby filii nr 1. Atrakcyjne położenie oraz nowoczesne wyposażenie podniosły standard pierwszej videoteki sieci VideoWorld. Dotychczasowa filia przeniesiona została na ulicę Zebrzydowicką 40 w Rybniku. Mamy nadzieję, iż mile Was zaskoczyliśmy. Zapraszamy!!! 

 Jesteś 3641 osobą
Copyrights © 1994-2014 Attar Group Sp. z o.o.